Neler yeni

Rollercoin (Ücretsiz Bitcoin,Dogecoin,Etherium) Madencilik

skyroad

Yeni Üye
Mesajlar
47
Tepkime puanı
0
Merhaba arkadaşlar,
Gelişen dünyanın en popüler finansal ürünü olan crypto para ile ilgili gün geçtikçe bir çok şey öğreniyoruz. Bununla beraber insanların daha fazla bilgisayar, telefon başında olmaları online hayatın kaçınılmaz bir parçası. Sizlere Rollercoin uygulamasından bahsedeceğim. 2018 Yılından beri faaliyet gösteren firma sizlere coin mining (online madencilik) yaparak coin kazanmanızı sağlıyor.

Para yatırmak YOK!

Sadece oyun oynayarak kazanacaksınız.
Kimlik bilgilerini vermek YOK!

Nasıl mı?


Free Bitcoin Mining Game: Play Online & Mine Crypto | RollerCoin


1616080543639.png


Free Bitcoin Mining Game: Play Online & Mine Crypto | RollerCoin


Site bu şekilde arkadaşlar tüm ayrıntıları elimden geldiğince ilgilenen arkadaşlar için paylaşacağım. Linkten sadece mail adresi ile üye olduktan sonra coin kazanmanız için yapmanız gereken tek şey oyun oynamak. Oyun oynayarak oyun içerisinde bulunan My power kısmından hangi coini kasmak istediğinizi seçiyorsunuz. 1 Defa seçim yaptıktan sonra diğer coine geçmek için 12 saat beklemeniz gerekiyor.Ben kasmanız için DOGE coin tavsiye ediyorum. SPLIT power kısmından hangi coini kasmak istediğinizi seçebilirsiniz.


1616080561573.png


Site içerisinde yaklaşık 10 tane oyun mevcut bunlar bildiğimiz atari oyunları her biri maksimum 35-40 sn sürecek şekilde ayarlanmış. Her oyun ortalama 700-1500 arası kazım gücü vermektedir. Üste görüldüğü gibi şuanda kazım gücüm 392.740 TH/S bununla birlikte dakika başı coin kazanıyorsunuz. Sürekli online olmanız şart değil siz aktif değilken bile site size ödemeyi yapıyor.
1616080581859.png

NOT: Yukarıdaki tabloya göre dakikada 0.0112 coin kazanıyorum. Oyun oynadıkça bu artış göstermektedir.

1616080594775.png

Site içerisinde oyunlar bu şekildedir.


Oynadıkça kazanılan puanlar artmaktadır ve birikmektedir. Oyun bittikten sonra 'gain power' yazan yere tıklayarak puanlarınızı biriktirebilirsiniz. Elimden geldiğince anlatmaya çalıştım takıldığınız bir yer olursa konunun takipçisi olacağım herhangi bir sorunda yardımcı olmak için buradayım. Bu ve bu tarz konular ilginizi çekiyorsa like atarak foruma destek olabilirsiniz. Bende ilgi olursa bu tarz paylaşımlar yapmaya devam edeceğim. Görüşlerinizi bekliyorum iyi forumlar.

Free Bitcoin Mining Game: Play Online & Mine Crypto | RollerCoin
 
Üst