Neler yeni

PUBG PUBG Mobile India Series 2020 Duyuruldu!

Shaq

Moderator
Yönetici
Moderatör
Mesajlar
5,190
Tepkime puanı
3,839
Tencent yaptığı son duyuru ile birlikte PUBG Mobile India Series (PMIS) 2020 etkinliğini açıkladı. Dot Esports’un haberinde belirttiğine göre bu turnuva için belirlenen ödül havuzu 65.000 amerikan dolarının üzerinde bir sayıya sahip.

1587932979881.png

Oyunun “PUBG MOBILE India Official” isimli resmi YouTube kanalı üzerinden paylaşılan videoda herhangi bir detay paylaşılmadan etkinliğin yakında geleceği duyurulmuş oldu. Kısa adı ile PMIS etkinliği, ilk defa düzenlenmiyor.

Geride bıraktığımız yıl düzenlenen turnuvada toplamda 130 bin dolar büyüklüğünde bir ödül havuzu vardı. Etkinliğin Hindistan, Haydarabad’da gerçekleşen finallerinde büyük ödüle ve şampiyonluğa ulaşan takım Team SouL olarak kayıtlara geçmişti.

Oyunun son etkinliğinden bu yana PUBG Mobile arenasına TSM ve Fnatic gibi dünya devi ekipler, takımları satın alarak giriş yapmışlardı. Duyurusu yapılan PUBG Mobile India Series ülke içerisindeki PUBG Mobile espor etkinliklerinden ayrı bir konumda olacak ve Club Opens, Pro Leagues ve World League gibi etkinliklere dahil edilmeyecek.

ETKİNLİĞİN KISA TANITIM VİDEOUSU
 

fhmcm

Vip Üye
Mesajlar
3,949
Tepkime puanı
1,499
şu mobile pubg'den bi zevk alamadım ben oynarken, Call of Duty daha iyi bence
 

Darkgrey

Yeni Üye
Mesajlar
637
Tepkime puanı
307
Bunlara biz nasıl katılıyoruz belki burdan biseyler çıkar : )
 
Üst